Pokój nr 22

Góralski Gościniec

   kalendarz dostępności



Sprawdź dostępność

Wybierz daty i sprawdź cenę
WiFi

WiFi

TV

TV

Ręczniki

Ręczniki

Szampon, mydło

Szampon, mydło

Ogrzewanie

Ogrzewanie

Suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Parking darmowy

Parking darmowy

Akceptujemy zwierzęta

Akceptujemy zwierzęta

Balkon

Balkon



Pokój nr 22
Suche 39
Poronin
area

16 m 2

max. osób

2 max.

max. osób

2



Góralski Gościniec - obiekt położony w Suchym, koło Poronina. Oferuje miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, 4, osobowych, urządzonych w góralskim stylu, z drewnianymi - ręcznie robionymi meblami. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z prysznicem (ręczniki), telewizor. Obiekt oferuje wyżywienie serwowane w stylowej, góralskiej jadalni (w menu znajdują się m.in. regionalne potrawy, takie jak kwaśnica czy moskol).
Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na odpoczynek w ogrodzie. Istnieje możliwość zapalenia ogniska i grilla. Teren całego obiektu jest ogrodzony, i monitorowany. Obiekt udostępnia: bezpłatny parking samochodowy, narciarnię, przechowalnię rowerów, bezprzewodowe bezpłatne WiFi w każdym pokoju. 
Góralski Gościniec znajduje się w odległości ok. 300m od Stacji narciarskiej Suche Ski, 8,7km od kompleksu narciarskiego „Małe Ciche”, 7,3km od Aqua Parku, 7,9km od kąpieliska geotermalnego. Dodatkowo - sklep spożywczy – 30m – Przystanek PKS – 10m (jazda do centrum Zakopanego zajmuje ok. 10-15 minut).
Obiekt oferuje możliwość zorganizowania imprez fakultatywnych m.in. zimowego kuligu czy przejażdzki bryczką konną. 





GALERIA



Sprawdź dostępność i rezerwuj online ! Transakcja szyfrowana i zabezpieczona certyfikatem. Potwierdzisz ją szybkim przelewem online.
Gwarancja ceny Rezerwujesz w takiej samej cenie jaka obowiązuje w Pokój nr 22.

Rezerwacja Online

Wybierz termin i sprawdź cenę