APARTAMENT RÓŻA

Na kolorowo

   kalendarz dostępnościSprawdź dostępność

Wybierz daty i sprawdź cenę
WiFi

WiFi

Kuchnia, aneks

Kuchnia, aneks

TV

TV

Ręczniki

Ręczniki

Szampon, mydło

Szampon, mydło

Ogrzewanie

Ogrzewanie

Suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Parking darmowy

Parking darmowy

Akceptujemy zwierzęta

Akceptujemy zwierzęta

Winda

Winda

Żelazko

Żelazko

Lodówka

Lodówka

Mikrofalówka

Mikrofalówka

Balkon

Balkon

Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Czajnik

CzajnikAPARTAMENT RÓŻA
Jaszczurówka 21a
Zakopane
area

45 m 2

max. osób

5 max.

max. osób

1

max. osób

2Kolor to podstawa tego wnętrza. Obecny i w architekturze, i w meblach, powtarza się, przewija, oddziela a także łączy w całość pomieszczenia, sprzęty i drobiazgi. Wyrafinowana kolorystyka salonu szlachetnym i zmysłowym fioletem łagodzi i uderza ostrym a zarazem świeżym odcieniem żółci.Wyrazista tapeta z przewijającym się tu motywem róży, podświetlona efektownymi reflektorami nadaje wyjątkowo intymny klimat przestrzeni. Druga część apartamentu z aneksem kuchennym tworzy monochromatyczną całość opartą na różnych odcieniach i tonach zieleni. Czarno- białe fototapety na ścianach tworzą spójną całość z widokiem lasu reglowego wchodzącego dosłownie przez osłonięte jedynie roletami duże okna i niosącego ze sobą powiew tatrzańskiej przestrzeni, będącej tak blisko, dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Ulica Jaszczurówka - to urokliwa i jednocześnie cicha dzielnica Zakopanego oddalona od Krupówek około 4 kilometry, jednak wcale nie pozbawiona jest ciekawych atrakcji. Tu znajduje się ośrodek Narciarski Nosal, po drugiej stronie ulicy rozpoczyna sie szlak na Kopieniec i Nosal, a 300m od budynku znajduje się zabytkowa kapilaca projektu Witkiewicza.

W obiekcie dostępna dla gości jest sauna i jacuzzi, ogrodzony parking oraz bezpłatne WiFi. W obiekcie dostępna jest winda.

 

GALERIASprawdź dostępność i rezerwuj online ! Transakcja szyfrowana i zabezpieczona certyfikatem. Potwierdzisz ją szybkim przelewem online.
Gwarancja ceny Rezerwujesz w takiej samej cenie jaka obowiązuje w APARTAMENT RÓŻA.

Rezerwacja Online

Wybierz termin i sprawdź cenę