Zakopane
sun0

Dodaj obiekt

Pozyskaj nowych klientów

Twój Obiekt na TATRABOOKING.PL

Jesteś właścicielem obiektu noclegowego?

Oferujemy Ci możliwość prezentacji oferty Twojego obiektu na stronie nowego portalu rezerwacyjnego TATRABOOKING.pl
Nasz portal oferuje tylko sprawdzone i bezpieczne oferty wynajmu apartamentów i domków w Zakopanem i Kościelisku.

"Szczególnie dbamy o to by nasi klienci mogli precyzyjnie dopasować ofertę do swoich indywidualnych potrzeb i w bezpieczny sposób mogli ją zarezerwować".

Tomasz Paluch - właściciel

Konto Hotres

Posiadasz już swoje konto w Hotres?

Co zrobić by prezentacja znalazła się w portalu?

Wystarczy tylko akceptacja proponowanych przez nas warunków współpracy. Resztę przygotowujemy sami. Umowę przesyłamy na wskazany adres e-mail.

W jaki sposób tworzymy prezentację?

Wszystkie elementy prezentacji automatycznie importujemy do naszego systemu z działającego już konta w Hotres. Opisy, zdjęcia, cenniki, dostępności i inne niezbędne informacje - wszystko automatycznie pojawia się u nas!

Jak rozliczane są rezerwacje?

Wszystkie przyjęte przez naszą stronę rezerwacje trafiają bezpośrednio do Twojego konta w Hotres. My rozliczymy się z Tobą w formie faktury prowizyjnej według ustalonej w umowie stawki.

Panel rezerwacyjny

By móc stworzyć swoją prezentacją w portalu TATRABOOKING.pl potrzebujesz aktywnego konta w HOTRES.

Hotres

Przy jego pomocy będziesz mógł dowolnie zarządzać wszystkim elementami swojej prezentacji, w najdrobniejszych szczegółach i w dowolnym czasie. Będziesz miał możliwość edycji opisów, zdjęć, a także cen, okresów kalendarza, blokowanych terminów czy rabatów. Będziesz mógł samodzielnie tworzyć oferty specjalne, oferty last minute a także pakiety pobytowe. Wszystko to w bardzo prosty i intuicyjny sposób - przy pomocy jednego panelu!

Więcej o Hotres Chcę założyć konto

Portal

  • Portal TATRABOOKING w aktywny sposób współpracuje z kontami systemu Hotres. Wszystkie dane pojawiające się w portalu importowane są automatycznie i w czasie rzeczywistym. Daje nam to gwarancję aktualności informacji, cen i dostępnych terminów.
  • Prezentacja obiektu wszystkie jej elementy automatycznie importujemy do naszego systemu z działającego już Twojego konta w Hotres. Opisy, zdjęcia, wyposażenie - wszystko automatycznie pojawia się u nas!
  • Dane rezerwacji wygenerowanych za pośrednictwem TATRABOOKING trafiają bezpośrednio do kont systemu Hotres. Płatności przekazywane są bezpośrednio na konta bankowe właścicieli obiektów noclegowych.

Umowa

  • By Twoja prezentacja znalazła się w portalu TATRABOOKING konieczna jest akceptacja proponowanych przez nas warunków współpracy i regulaminu. Umowę przesyłamy na wskazany adres e-mail.

  • Założymy dla Ciebie konto w Hotres , pomożemy w jego konfiguracji i wdrożeniu. Przygotujemy także połączenie z portalem TATRABOOKING.
  • Prowizja za zrealizowane za pośrednictwem portalu TATRABOOKING rezerwacje, rozliczana będzie według ustalonej w umowie stawki procentowej i płatna na podstawie wystawianej przez portal TATRABOOKING miesięcznej faktury VAT.

Tworzenie rozbudowanej siatki okresów kalendarza i elastycznych cenników

Channelmanager - synchronizacja rezerwacji

Tworzenie siatki rabatów

Tworzenie ofert Last Minute, Promocji i pakietów pobytowych

Swobodne włączenie i wyłączanie obiektów dostępnych do rezerwacji

Obsługa płatności online

Automatyczne powiadamianie o nowych rezerwacjach

Ustawianie terminów minimalnych i różnej wysokości zaliczek

Skontaktuj się z nami

Dołącz do nas i dodaj swój obiekt!

Napisz lub zadzwoń by dowiedzieć się co zrobić by Twój obiekt znalazł się w TATRABOOKING.pl

 

Kontakt:

Zobacz nas na:

(*) - Wymagane Pola

© 2023 TatraBooking - wszystkie prawa zastrzeżone.
design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
close modal